مجموعه کارگاه های پاییزه

انجمن علمی دانشگاه گیلان با همکاری سامانه یونیچه برگزار می نماید
اولین مجموعه دوره های تخصصی ویژه فصل پاییز در حوزه های کاربردی و مرود نیاز دانشجویان: 


روش های تحقیق کیفی در شهرسازی
قیمت: 250.000
طی چند سال اخیر، توجه پژوهشگران و دانشجویان به پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های کیفی جلب شده است و این رویکرد را در کار خود لحاظ می‌کنند و از حالت روش‌های کمی و روتین درحال خارج شده‌اند. در این طرح با تاکید بر روش‌های کیفی در تحقیق‌ها، ارتقای مهارت دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به خصوص دانشجویان دانشگاه گیلان، لحاظ گردیده تا بتوانند از مهارت‌های به روز و پیشرفته‌ای در پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های خود بهره ببرند. 

نرم افزار Smart PLS
قیمت: 200.000

طی چند سال اخیر، اقبال پژوهشگران و دانشجویان به نرم افزار Smart PLS افزایش زیادی داشته است. این نرم افزار برای انجام مدل‌سازی معادلات ساختاری با استفاده از چندین روش و آزمون استفاده می‌شود. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا می‌توانند با یادگیری این نرم افزار در پایان‌نامه‌های خود از آن استفاده نمایند و مهارت‌های خود را افزایش دهند. 

شیت‌بندی  شهرسازی  در Photoshop
قیمت: 220.000

شیت‌بندی از مباحثی است که در تمامی ترم‌های شهرسازی از آن جهت ارائه مطالب درس‌های کارگاهی استفاده می‌شود تا در انتهای کار  نتیجه حاصله مشخص گردد. مهارت شیت‌بندی در فضای آکادمیک تدریس نمی‌شود و این مهارت به صورت تجربی بدست می‌آید و ممکن است نتایج مورد انتظار را در پی نداشته باشد. نرم افزار Photoshop، از نرم افزارهای بسیار کاربردی در این امر است که با استفاده از ابزارهای متنوع و راحتی کار بتوان به یک شیت‌بندی مطلوب دست یافت. در این دوره سعی می‌شود، ضمن آشنایی با شیت‌بندی‌های شهرسازی و موارد مورد نیاز، نحوه چگونگی شیت‌بندی با نرم افزار  Photoshop و نحوه استفاده از ابزارهای آن آموزش داده شود تا مهارت‌های لازم در ارائه کار دانشجویان شهرسازی ارتقا یابد. 

نرم افزار SPSS
قیمت: 300.000

تحلیل آمار یکی از مهم‌ترین ارکان در جهت تحلیل‌ها و پژوهش‌های کمی است. نرم افزار SPSS، یک نرم افزار تحلیلی و آنالیزی است که اطلاعات را در قالب‌ پرسشنامه دریافت می‌کند و اطلاعات را به صورت خروجی‌های جدول و نمودار نشان می‌دهد و سپس به راحتی می‌توان آن‌ها را تحلیل و بررسی کرد. آشنایی با این نرم افزار و کاربردهای آن برای دانشجویان در تمامی مقطع‌های شهرسازی امری ضروری است. فلذا در این دوره سعی بر آن است که با ارائه مفاهیم کاربردی این نرم افزار، دانشجویان را به این سطح از مهارت برسانیم تا در پژوهش‌های خود بتوانند از آن بهره ببرند. 


ورکشاپ آموزش طراحی و معماری منظر
قیمت: 250.000

مهارت‌های طراحی منظر سبب جذابیت ظاهری فضا می‌شود و می‌تواند سبب حداکثر بهره از فضای سبز موجود در محیط زندگی و فعالیت شود. در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی به افراد متخصص در طراحی منظر نیاز است. در طراحی منظر می‌توان از این تخصص برای کسب درآمد استفاده کرد و این دوره مورد نیاز برای بسیاری از دانشجویان و  کارکنان ادارات می‌باشد. اولین گام برای پیشرفت وکسب مهارت این حرفه، آموزش طراحی منظر به صورت اصولی است تا با گذراندن دوره مربوطه، مهارت و تخصص کافی برای افراد بدست آید. فلذا در جهت رفع دغدغه و خواست دانشجویان، دوره طراحی منظر در جهت افزایش مهارت‌های فردی افراد، پیشنهاد می‌گردد.


قابل توجه متقاضیان محترم جهت شرکت و ثبت نام در دوره مد نظر پس از تکمیل اطلاعات درخواستی گزینه دوره مورد نظر خود را انتخاب و سپس اقدام به پرداخت و ثبت نام نمایید.

 
 
 
ورکشاپ نیم روزه آشنایی با طراحی و معماری منظر--250000تومان

نرم افزار SPSS--300000تومان

شیت‌بندی شهرسازی در Photoshop--220000تومان

نرم افزار Smart PLS--200000تومان

روش های تحقیق کیفی در شهرسازی--250000تومان

مبلغ قابل پرداخت شما:
0
تومان